hamur.gen.tr
hamur

Ana Sayfa | Soru Cevaplar | Yeni Makale Ekle | En Son Yapılan Yorumlar  

Rüyada Hamur Yoğurmak

Rüyada hamur yoğurmak, gayret gösteren, emin, hırslı ve dürüst bir kişiye ve onun sahip olacağı helal mala işaret eder. Rüya sahibinin alın teri ile çalışarak kazandıklarını, Allah(cc)'ın kendisine gönül rahatlığı, sıhhat ve huzur ile yemeyi kısmet edeceği manasına gelmektedir. Makbul yollardan, çalışmasının hakkını vererek ve işini layığıyla inşa ederek gelmektedir ve eşya edinmiş bir kişinin varlığıyla deyim edilir. Bu rüya bununla birlikte konuk olarak da değerlendirilir.

Rüyada Hamur Yoğurmak Ekmek Yapmak
Rüyada hamur yoğurmak ekmek yapma, hırslı ve azimli bir kişiye ve onun asla işsiz kalmayacağına ve kendisinde meydana gelen inancı yardımıyla başarısızlığa uğramayacağına rivayet edilir. Rüya sahibi hayır amaçlı olarak da onay edilir.

Rüyada Hamur Açmak
Rüyada hamur açmak, bolluk ve bereket ve yüksek mertebeye, kısmet almaya, getiri ele geçirmeye, borçları ve işleri hafifletmeye, rızk sahibi olmaya delil sayılır. Yaşadığı kötü günlerin dünde kalacağı, rüyayı gören kişinin parasal sıkıntılarının biteceği ve bu sayede huzurlu bir soluk alıp, güzel günlere kavuşacağı biçimde yorumlanır.

Rüyada Un Görmek
Rüyada un görülmesi, rüyayı gören bireyin fakirlikten arınmak ve çok ücret sahibi olmak amaçlı girdiği işlerden yana azimli olunacağına ve bir anda çok iyi bir hayat yaşamaya başlayacağına işaret eder.

Rüyada Hamur Yoğuran Bir Kimseyi Görme
Rüyada hamur yoğuran birinin görülmesi, rüyayı gören kişinin oldukça iyi niyetli ve temiz kalpli oluşuna ve karşısına da bizzat benzeri hayırlı kimselerin çıkacağına alamet sayılır. Rüya sahibinin uzak olacağı kötü kişiler manasına gelmektedir.

Rüyada Hamur Yoğurmak ve Açmak
Sözü vatandaşlar üstünde geçen, emin, topluluk aracılığıyla sevilen ve zengin bir kişinin rüyayı gören kişinin evine misafirliğe geldiğine ve gelirken eşliğinde zenginliğini, iyi kalbini ve yardımseverliğini de yanına aldığına yorumlanır.
 
Rüyada hamur görülmesi özgürlüğe, sağlığa, mutluluğa, getiriye ve berekete işaret eder. Bir kişi rüyada hamur mayalanmasının ardından hamuru tuttuğunu görürse bu kazancının artacağına, hamurun tutmadığını görürse getirin azalmasına işaret eder.
Rüyada Hamur Yoğurmak

Rüyada hamur getiren bir kimse görülmesi her biri aracılığıyla sevilmeye ve onay edilmeye delil sayılır. Bu bununla birlikte çok anlayışlı, hoşgörülü ve insaflı bir amire de yorumlanır. Rüyada hamur mayaladığını gören kişi yakınlarının parasal takviyesi ile işlerini büyütecek ve servet sahibi olacak demektir.  

Rüyada Hamur Açma
Rüyada hamur açarak ev ekmeği yapma, bireyin isteklerinin ve dileklerinin kabul edilmesine ve sevinçli olmasına işaret eder.

Rüyada Hamur Yoğurma
Hamur yoğurmak 2 çeşitli olarak yorumlanır. Şayet hamur kabı, hamurun yoğrulabilmesi için olması gerektiği kadar yayvan değilse bir günaha girmeye ama hamur kabı yayvan ve büyük ise, huzurlu bir olarak hamur yoğura biliyor ise izdivaca ya da sıkıntıdan kurtulmaya işaret eder.
 
Rüyada Hamur İşi Görme
Belirli vakitlerde yapıldığı zaman huzur verecek ve kişi amaçlı makbul sayılacak birtakım etkinliklere işaret eder. Yalnızca huzur vermesi yerine ifade edilecek günlük yapılırsa manasını ve tadını yitirecek bir takım hobiler elde etmek demektir. Rüyada hamur işi yapma, rüyayı gören kişinin nazarında ölçüt görmeyi hak edecek kimseler olduğuna ve yakında bu kimselerle bir araya gelmek amaçlı planlar yapılacağı manasına gelmektedir. 

Rüyada Hamur Kızartma
Rüyada hamur kızartmak oldukça iyi ve güzeldir. Pozitif şeylere işaret eder. Bireyin işlerinin yolunda gideceği ve gönlündeki arzularının gerçekleşeceği manasına gelmektedir.

Rüyada Hamurun Kabardığını Görme
Rüyada hamurun kabarması bireyin iş yaşamına delil sayılır. Hamurun kabarması bireyin iş hayatındaki güzel gelişmelere ve bireyin yapacağı yepyeni atılımlara işaret eder.

Rüyada Hamur Mayalama
Rüyada hamur mayalama başkalarından edinilen ücret ile girişimci olmak manasına gelmektedir. Kişi yakınlarından, dostlarından ya da akrabalarından aldığı parasal dayanak yardımıyla bir iş kurma teşebbüsünde bulunacak demektir.

Yayınlanma Tarihi : 13.1.2016 10:14:20

Rüyada Hamur Yoğurmak Yorumları
İsminiz 
Yorumunuz 
Güvenlik 
 Kırmızı renk ile yazılan sayıyı girin
   

Yorum Yapılmış "Rüyada Hamur Yoğurmak"


İlginizi Çekebilecek Diğer Yazılar

Hamurdan Dondurma Yapımı

Hamurdan dondurma yapımı, Öncelikle evde çocuklarımızla keyifli bir vakit geçirmek için çok zevkli ve yapımı da çok kolay bir hamur tarifi anlatacağım. Çocuklarımızın el becerilerinin gelişmesi için çok önemli bir etkinliktir. Ayr...

Hamur Şekeri

Hamur şekeri, günümüzde pastalarda, kurabiye ve bisküvilerde süsleme amacıyla sıkça kullanılmaya başlanmıştır. Hamur işlerinin görselliğini arttıran bu uygulama rengarenk hamur şekeri ile yapılmaktadır. Şeker hamuru da denilen ham...

Şeker Hamuru

Şeker Hamuru: Fransızca kökenli, fondant dan gelen şeker hamuru, pasta, kek, kurabiye yapımında kaplama veya dolgu malzemesi olarak kullanılan, genellikle su ve şeker karışımından elde edilen bir hamur türüdür. Su ve şeker karışım...

Şeker Hamuru Kurabiyesi

Şeker hamuru kurabiyesi, son yıllarda oldukça revaçta olan kurabiye tariflerinden biridir. Hem görselliği, hem de lezzeti bu kurabiyelere olan talebi arttırmaktadır. Hayal dünyanıza göre hazırladığınız, farklı şekillerde süslediği...

Pasta Hamuru

Pasta HamuruPastalar ve kekler çaylarımızın yanın da sunulan vazgeçilmez lezzetlerdendir. Pasta yapımı pratik ve zahmetsizdir. Bazı pastalar ise biraz zahmet ister.Pastanın hamurun da kıvam tutturması çok önemlidir. Kıvamı iyi tut...

Gözleme Hamuru

Gözleme hamuru, Gözleme Türk mutfağında oldukça geniş bir yere sahiptir. Hamur işlerine fazlasıyla düşkün bir toplam olarak gözleme çeşitlerini yapmak ve yeme konusunda oldukça başarılıyızdır. Kolaylıkla yoğurduğumuz gözleme hamur...

Evde Pizza Hamuru

Evde Pizza Hamuru; Yarım saatten daha kısa bir zamanda yapılabilecek, malzemelerini kendi isteğinize göre oluşturabileceğiniz, oldukça kolay bir pizza tarifidir Damak zevkinize uyan ve canınızın pizza istediği zaman, evde yer alan...

İtalyan Pizza Hamuru

İtalyan Pizza Hamuru; İtalya pizza hamurunun öbür normal pizzalardan farkı, çıtır çıtır, dumanı üstünde tüten, fesleğen kokusu, üstünde erimiş mozarella peyniri, domates ve zeytinyağı ile pırıl pırıl yeşil beyaz kırmızı renkli ola...

Börek Hamuru

Börek Hamuru, Börek kahvaltıda ve yemek de çokça tüketilen bir hamur işidir. Bu hamur işine de hiç kimse hayır diyemez ve ülkemizde de çok tüketilir. Börek yapımını daha çok Kastamonu ve Karabük den çıkan insanlar yapar. Bu yörele...

Pizza Hamuru

Pizza hamuru: Pizza yediden yetmişe herkesin severek yediği bol çeşitli bir hamur işidir. Çocukların tek tek zorla yediği ne kadar yiyecek var ise pizzanın içinde severek yiyorlar. Tembel annelerin içinde tam bir kurtarıcıdır pizz...

Gizlilik İlkeleri | Güvenlik İlkeleri | İletişim | Site Haritası | Yardım Forumları

hamur, Sitede yer alan grafiklerin tüm hakları saklıdır. Kopyalayanlar hakkında yasal işlem yapılacaktır. Sitede yer alan bilgiler sadece bilgilendirme amaçlı olup, kullanımına, uygulanmasına, satın alınmasına, delil gösterilmesine veya tavsiye edilmesine aracılık etmez. Sitemizdeki bilgiler, hiç bir zaman kesin bilgi kaynağı olmayıp, kullanıcılar tarafından eklenmiştir veya yorumlanmıştır. buradaki bilgiler sitemizin asıl görüşlerini içermeyebileceği gibi hiçbir taahhüt ve tavsiye yerine de geçmez.

Ocak - 2018